rok 2003/2004    

Bińczak Bartłomiej - fortepian, Jerzy Sochacki
Błachnio Jan - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Brodacka Agata - fortepian, Jerzy Sochacki
Celarski Arkadiusz - klarnet, Andrzej Toruński
Czyż Marta - gitara, Andrzej Przeździak
Drachal Agnieszka - gitara, Andrzej Bielecki
Duma Angelika - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Dźwigałowski Dariusz - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Głowacki Piotr - akordeon, Bogdan Lipiński
Góra Sebastian - flet, Maria Grabiec
Górska Emilia - flet, Maria Grabiec
Górska Justyna - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Jakubic Anna - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Kafel Paweł - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Kamola Katarzyna - fortepian, Jolanta Bara
Kaptór Anna - flet, Maria Grabiec
Komorek Aleksandra - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Lewtak Tomasz - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Madoń Aleksandra - saksofon, Andrzej Toruński
Mazurkiewicz Katarzyna - gitara, Andrzej Przeździak
Mirowski Bartłomiej - klarnet, Andrzej Toruński
Nawrocki Piotr - skrzypce, Anna Szymańska
Nowak Karol - fortepian, Maria Komorek
Piotrowska Marta - fortepian, Jolanta Bara
Ponikowska Agata - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Pośpiech Krzysztof - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Rafalska Katarzyna - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Reszkowska Laura - fortepian, Jerzy Sochacki
Szczuka Aleksandra - fortepian, Maria Komorek
Trawińska Agnieszka - fortepian, Elżbieta Sokół
Wieczerzyński Artur - skrzypce, Wiesław Bednarz
Wieczorek Justyna - fortepian, Maria Komorek
Wiercioch Gzegorz - gitara, Andrzej Przeździak
Wróblewski Tomasz - fortepian, Zinaida Strzelczyk

   
rok 2004/2005    

Antoń Aleksandra - fortepian, Jolanta Bara
Bakiera Klaudia - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Bernak Jan - fortepian, Jolanta Bara
Białas Dominika - skrzypce, Wiesław Bednarz
Bilińska Maria - fortepian, Jolanta Bara
Borys Joanna - gitara, Andrzej Przeździak
Brennenstuhl Olga - fortepian, Elżbieta Kowalczyk 
Chodoła Weronika - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Dąbek Olga - flet, Maria Grabiec
Gąbka Jan - fortepian, Jerzy Sochacki
Jaśkowski Irena - skrzypce, Anna Szymańska
Karpińska Joanna - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Kasińska Katarzyna - fortepian, Jerzy Sochacki
Kawka Grzegorz - skrzypce, Wiesław Bednarz
Lemieszek Alicja - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Łyszcz Anita - fortepian, Elżbieta Sokół
Miłosz Karol - fortepian, Jolanta Bara
Ogorzałek Daria - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Osiak Paulina - fortepian, Stanisława Ziemnicka
Piecyk Anna - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Piotrowski Przemysław - fortepian, Elżbieta Sokół
Rauner Wojciech - fortepian, Elżbieta Sokół
Rozdoba Maciej - fortepian, Elżbieta Sokół
Skowron Aleksander - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Sułek Joanna - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Tomczyk Bartłomiej - fortepian, Elżbieta Sokół
Wanat Ilona - fortepian, Jerzy Sochacki

   
rok 2005/2006    

Bernat Olga - klarnet, Andrzej Toruński
Borek Dominika - klarnet, Andrzej Toruński
Borek Łukasz - klarnet, Andrzej Toruński
Czopek Olga - klarnet, Andrzej Toruński
Droń Michał - gitara, Andrzej Bielecki
Głos Grzegorz - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Górecki Piotr - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Grochal Katarzyna - skrzypce, Tomasz Czapliński
Irauth Angelika - fortepian, Elżbieta Sokół
Jakubic Michał - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Kapłon Zachariasz - fortepian, Zinaida Strzelczyk
Kiszczak Małgorzata - fortepian, Zinaida Strzelczyk
Kobiałka Tomasz - fortepian, Zinaida Strzelczyk
Łuka Martyna - akordeon, Bogdan Lipiński
Materek Wojciech - akordeon, Bogdan Lipiński
Miszkiewicz Nikodem - fortepian, Jolanta Bara
Muller Kosma - skrzypce, Wiesław Bednarz
Muller Mikołaj - gitara, Andrzej Przeździak
Prażmo Sylwester - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Sokołowski Jan - fortepian, Jolanta Woźniak
Trześniak Olga - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Wojciechowska Maria - flet, Maria Grabiec

   
rok 2006/2007    

Buczek Magda - klarnet, Andrzej Toruński
Calińska Patrycja - fortepian, Zinaida Strzelczyk
Kamiński Michał - gitara, Andrzej Przeździak
Karpińska Anna - flet, Maria Grabiec
Koźlak Klaudia - flet, Maria Grabiec
Król Szymon - fortepian, Jerzy Sochacki
Kuśnierek Anna - flet, Maria Grabiec
Madejska Diana - gitara, Magdalena Błażejczyk
Madoń Magda - gitara, Andrzej Przeździak
Mitruczuk Małgorzata - skrzypce, Wiesław Bednarz
Piątkowski Szymon - fortepian, Jerzy Sochacki
Tarnowska Anna - flet, Maria Grabiec 
Wenerski Michał - klarnet, Andrzej Toruński
Zygmunt Aleksandra - skrzypce, Wiesław Bednarz

   
rok 2007/2008    

 Bednarski Maciej - klarnet, Andrzej Toruński
Cieślak Mateusz - fortepian, Elżbieta Sokół
Dawidowicz Aleksandra - flet, Maria Grabiec
Dobosz Adrianna - skrzypce, Wiesław Bednarz
Dołowy Konrad - fortepian, Elżbieta Sokół
Doraczyńska Edyta - fortepian, Barbara Górska 
Gąska Piotr - fortepian, Elżbieta Sokół
Hampel Maciej - gitara, Magdalena Błażejczyk
Janisz Natalia - akordeon, Bogdan Lipiński
Kafel Krzysztof - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Kolber Monika - flet, Maria Grabiec
Korpysa Mateusz - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Koźlak Damian - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Makowski Mateusz - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Matyja Paweł - gitara, Andrzej Przeździak
Mazur Aleksandra - klarnet, Andrzej Toruński
Miazga Wojciech - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Niespodziany Dariusz - fortepian, Elżbieta Sokół
Parkot Katarzyna - fortepian, Barbara Górska
Piątek Aleksandra - skrzypce, Tomasz Czapliński
Piecyk Karina - skrzypce, Andrzej Czapliński
Rus Aleksandra - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Sadura Jagoda - fortepian, Magdalena Strońska
Sokołowski Karol - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Sołtys Karolina - gitara, Andrzej Przeździak
Wawer Olga - akordeon, Bogdan Lipiński
Wawrzycka Joanna - gitara, Andrzej Przeździak
Winiarski Michał - fortepian, Elżbieta Sokół

   
     

 
         
      PSM I st. w Puławach - 2008