Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra, pracownicy, absolwenci

KADRA PEDAGOGICZNA
w roku jubileuszowym

 

 

Stanisława Małgorzata Ziemnicka - dyrektor, chór szkolny, akordeon
Elżbieta Sokół - fortepian, opiekun sekcji fortepianu
Maria Grabiec - flet, kierownik cyklu 6- i 4-letniego
Wiesław Bednarz - skrzypce
Magdalena Błażejczyk - gitara
Tomasz Czapliński - skrzypce
Elżbieta Dawidowicz - skrzypce
Paweł Drabarz - trąbka
Beata Fabiańska-Kosmala - audycje muzyczne
Małgorzata Formańska - rytmika, kształcenie słuchu
Barbara Górska - fortepian
Anna Kajdzik - fortepian
Dorota Kapica-Kośmińska - fortepian
Elżbieta Kowalczyk - fortepian
Bogdan Lipiński - akordeon
Anna Okulska-Resiak - fortepian
Andrzej Przeździak - gitara
Jerzy Sochacki - kształcenie słuchu
Magdalena Strońska - fortepian
Zinaida Strzelczyk - kształcenie słuchu, chór szkolny
Andrzej Toruński - klarnet
Piotr Wróblewski - perkusja
Waldemar Ziemnicki - akordeon

 

 

KADRA PEDAGOGICZNA
w latach 1973 - 2008

 

Tadeusz Sochacki - dyrektor szkoły w latach 1973 - 2000, flet, fortepian,
Andrzej Banach - przedmioty teoretyczne, klarnet
Jolanta Bara - fortepian
Andrzej Bielecki - gitara
Józef Blacha - skrzypce
Jerzy Boruch - fortepian, przedmioty teoretyczne
Andrzej Czapliński - skrzypce
Ewa Dudek - skrzypce
Jerzy Falski - fortepian
Teodozja Filipek - fortepian
Tadeusz Gumiela - akordeon, przedmioty teoretyczne
Gabriela Klauza - fortepian
Maria Komorek - fortepian
Iwona Krawczyk - fortepian
Maria Krzemińska - skrzypce
Władysław Kwiatkowski - skrzypce
Magdalena Mańkowska - fortepian
Michał Matras - chór
Jolanta Modrzewska - fortepian
Paweł Ochmański - akordeon
Anna Poliszuk - skrzypce
Beata Pysz - fortepian
Sylwia Siwak - fortepian
Tomasz Smaga - fortepian
Roman Sobański - fortepian, przedmioty teoretyczne, chór
Magdalena Starobrat - fortepian
Anna Strupińska - fortepian
Agnieszka Szulc-Brzyska - fortepian
Anna Szymańska - skrzypce
Grażyna Szymbara - rytmika, przedmioty teoretyczne
Beata Turlewicz - rytmika
Aleksandra Wojczuk - fortepian
Agnieszka Wojdat - rytmika
Jolanta Woźniak - fortepian
Tadeusz Wrona - fortepian
Małgorzata Wrotniak - fortepian, przedmioty teoretyczne
Marta Załęska - fortepian
Jerzy Zaprawa - skrzypce
Leszek Zboch - trąbka

 

 

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA
w roku jubileuszowym

 

 

Janina Badach - księgowa
Elżbieta Goleniewicz - referent gospodarczy
Grażyna Zolech - sekretarz szkoły
Zbigniew Badach - portier
Teresa Bąk - portier
Władysław Fludra - konserwator
Paweł Młynarczyk - konserwator sprzętu komp.
Anna Mróz - sprzątaczka, woźna
Irena Ptak - sprzątaczka
Bogumiła Stefaniak - portier
Jolanta Owczarz - portier

 

 

ADMINISTRACJA i OBSŁUGA w latach 1973 - 2008

 

Józef Dysput - woźny
Zbigniew Faber - konserwator
Jerzy Filipczak - konserwator
Maria Furtak - sekretarz szkoły
Antoni Gajewski - woźny
Jan Jezierski - woźny
Maria Jonak - księgowa
Kazimierz Kąkol - elektryk
Teresa Korzeniowska - księgowa
Barbara Krygier - woźna
Gertruda Kula - portier
Piotr Kula - portier
Elżbieta Kulińska - księgowa
Marian Kuliński - portier
Aleksander Kuna - konserwator
Kazimiera Kuna - sprzątaczka
Wiesława Michalczewska - portier
Kazimierz Michalewski - woźny
Krystyna Michalska - portier
Ewa Mizak - portier
Dzierżysław Nowotarski - stroiciel
Krystyna Piądłowska - portier
Józef Piądłowski - portier
Wacław Rozalski - palacz
Małgorzata Salamandra - portier
Grażyna Sikorska - referent gospodarczy
Lucyna Sułek - sekretarz szkoły
Aleksandra Szymanek - portier
Krystyna Szymańska - sekretarz szkoły
Henryk Szymański - portier
Janina Wąsik - sprzątaczka
Halina Wójtowicz - sprzątaczka
Stanisław Wyczołek - portier

 

 

ABSOLWENCI

w latach 2003-2004

 

Bińczak Bartłomiej - fortepian, Jerzy Sochacki
Błachnio Jan - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Brodacka Agata - fortepian, Jerzy Sochacki
Celarski Arkadiusz - klarnet, Andrzej Toruński
Czyż Marta - gitara, Andrzej Przeździak
Drachal Agnieszka - gitara, Andrzej Bielecki
Duma Angelika - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Dźwigałowski Dariusz - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Głowacki Piotr - akordeon, Bogdan Lipiński
Góra Sebastian - flet, Maria Grabiec
Górska Emilia - flet, Maria Grabiec
Górska Justyna - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Jakubic Anna - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Kafel Paweł - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Kamola Katarzyna - fortepian, Jolanta Bara
Kaptór Anna - flet, Maria Grabiec
Komorek Aleksandra - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Lewtak Tomasz - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Madoń Aleksandra - saksofon, Andrzej Toruński
Mazurkiewicz Katarzyna - gitara, Andrzej Przeździak
Mirowski Bartłomiej - klarnet, Andrzej Toruński
Nawrocki Piotr - skrzypce, Anna Szymańska
Nowak Karol - fortepian, Maria Komorek
Piotrowska Marta - fortepian, Jolanta Bara
Ponikowska Agata - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Pośpiech Krzysztof - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Rafalska Katarzyna - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Reszkowska Laura - fortepian, Jerzy Sochacki
Szczuka Aleksandra - fortepian, Maria Komorek
Trawińska Agnieszka - fortepian, Elżbieta Sokół
Wieczerzyński Artur - skrzypce, Wiesław Bednarz
Wieczorek Justyna - fortepian, Maria Komorek
Wiercioch Gzegorz - gitara, Andrzej Przeździak
Wróblewski Tomasz - fortepian, Zinaida Strzelczyk

 

w latach 2004-2005

 

Antoń Aleksandra - fortepian, Jolanta Bara
Bakiera Klaudia - fortepian, Zinaida Strzelczyk 
Bernak Jan - fortepian, Jolanta Bara
Białas Dominika - skrzypce, Wiesław Bednarz
Bilińska Maria - fortepian, Jolanta Bara
Borys Joanna - gitara, Andrzej Przeździak
Brennenstuhl Olga - fortepian, Elżbieta Kowalczyk 
Chodoła Weronika - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Dąbek Olga - flet, Maria Grabiec
Gąbka Jan - fortepian, Jerzy Sochacki
Jaśkowski Irena - skrzypce, Anna Szymańska
Karpińska Joanna - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Kasińska Katarzyna - fortepian, Jerzy Sochacki
Kawka Grzegorz - skrzypce, Wiesław Bednarz
Lemieszek Alicja - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Łyszcz Anita - fortepian, Elżbieta Sokół
Miłosz Karol - fortepian, Jolanta Bara
Ogorzałek Daria - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Osiak Paulina - fortepian, Stanisława Ziemnicka
Piecyk Anna - fortepian, Małgorzata Wrotniak
Piotrowski Przemysław - fortepian, Elżbieta Sokół
Rauner Wojciech - fortepian, Elżbieta Sokół
Rozdoba Maciej - fortepian, Elżbieta Sokół
Skowron Aleksander - akordeon, Waldemar Ziemnicki 
Sułek Joanna - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Tomczyk Bartłomiej - fortepian, Elżbieta Sokół
Wanat Ilona - fortepian, Jerzy Sochacki

 

w latach 2005-2006

 

Bernat Olga - klarnet, Andrzej Toruński
Borek Dominika - klarnet, Andrzej Toruński
Borek Łukasz - klarnet, Andrzej Toruński
Czopek Olga - klarnet, Andrzej Toruński
Droń Michał - gitara, Andrzej Bielecki
Głos Grzegorz - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Górecki Piotr - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Grochal Katarzyna - skrzypce, Tomasz Czapliński
Irauth Angelika - fortepian, Elżbieta Sokół
Jakubic Michał - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Kapłon Zachariasz - fortepian, Zinaida Strzelczyk
Kiszczak Małgorzata - fortepian, Zinaida Strzelczyk
Kobiałka Tomasz - fortepian, Zinaida Strzelczyk
Łuka Martyna - akordeon, Bogdan Lipiński
Materek Wojciech - akordeon, Bogdan Lipiński
Miszkiewicz Nikodem - fortepian, Jolanta Bara
Muller Kosma - skrzypce, Wiesław Bednarz
Muller Mikołaj - gitara, Andrzej Przeździak
Prażmo Sylwester - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Sokołowski Jan - fortepian, Jolanta Woźniak
Trześniak Olga - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Wojciechowska Maria - flet, Maria Grabiec

 

w latach 2006-2007

 

Buczek Magda - klarnet, Andrzej Toruński
Calińska Patrycja - fortepian, Zinaida Strzelczyk
Kamiński Michał - gitara, Andrzej Przeździak
Karpińska Anna - flet, Maria Grabiec
Koźlak Klaudia - flet, Maria Grabiec
Król Szymon - fortepian, Jerzy Sochacki
Kuśnierek Anna - flet, Maria Grabiec
Madejska Diana - gitara, Magdalena Błażejczyk
Madoń Magda - gitara, Andrzej Przeździak
Mitruczuk Małgorzata - skrzypce, Wiesław Bednarz
Piątkowski Szymon - fortepian, Jerzy Sochacki
Tarnowska Anna - flet, Maria Grabiec 
Wenerski Michał - klarnet, Andrzej Toruński
Zygmunt Aleksandra - skrzypce, Wiesław Bednarz

 

w latach 2007-2008

 

Bednarski Maciej - klarnet, Andrzej Toruński
Cieślak Mateusz - fortepian, Elżbieta Sokół
Dawidowicz Aleksandra - flet, Maria Grabiec
Dobosz Adrianna - skrzypce, Wiesław Bednarz
Dołowy Konrad - fortepian, Elżbieta Sokół
Doraczyńska Edyta - fortepian, Barbara Górska 
Gąska Piotr - fortepian, Elżbieta Sokół
Hampel Maciej - gitara, Magdalena Błażejczyk
Janisz Natalia - akordeon, Bogdan Lipiński
Kafel Krzysztof - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Kolber Monika - flet, Maria Grabiec
Korpysa Mateusz - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Koźlak Damian - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Makowski Mateusz - akordeon, Waldemar Ziemnicki
Matyja Paweł - gitara, Andrzej Przeździak
Mazur Aleksandra - klarnet, Andrzej Toruński
Miazga Wojciech - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Niespodziany Dariusz - fortepian, Elżbieta Sokół
Parkot Katarzyna - fortepian, Barbara Górska
Piątek Aleksandra - skrzypce, Tomasz Czapliński
Piecyk Karina - skrzypce, Andrzej Czapliński
Rus Aleksandra - fortepian, Dorota Kapica-Kośmińska
Sadura Jagoda - fortepian, Magdalena Strońska
Sokołowski Karol - fortepian, Elżbieta Kowalczyk
Sołtys Karolina - gitara, Andrzej Przeździak
Wawer Olga - akordeon, Bogdan Lipiński
Wawrzycka Joanna - gitara, Andrzej Przeździak
Winiarski Michał - fortepian, Elżbieta Sokół

Data dodania: 2021-03-15 13:58:56
Data edycji: 2021-03-15 15:09:18
Ilość wyświetleń: 535

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej