Czcionka:

Serdeczne podziękowania dla Pani Elżbiety Sokół

Serdeczne podziękowania

dla Pani Elżbiety Sokół

za wieloletnią pracę pedagogiczną, zasługującą na słowa uznania.

Nie mogąc się spotkać z Panią z powodów tego trudnego czasu, chcemy taką drogą podziękować Pani za opiekę, pomocną dłoń, nauczanie i wychowywanie. Gratulujemy niezliczonych sukcesów oraz doceniamy wysiłek podejmowany dla dobra i rozwoju kolejnych pokoleń. Zaangażowanie i pasja, którą przez lata przekazywała Pani swoim podopiecznym zaowocowała wykształceniem wielu uznanych muzyków, którzy teraz kontynuują Pani dzieło. Ogromne poświęcenie, z jakim wykonywała Pani swój zawód i niewyczerpane pokłady energii będą zawsze budzić podziw i wywoływać uśmiech na naszych twarzach. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie wspólnie spędzone lata. Mamy nadzieję, że praca w naszej Szkole pozostawi w Pani sercu wyjątkowe wspomnienia.

Z życzeniami wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia i spokoju.

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy,

Uczniowie i Rodzice